Schedule/Results
No Event
Fri Sep 02
Final
vs. Salem W, 3-0
@ Eastern Mennonite Hampton Inn & Sleep Inn Invitational
Fri Sep 02
Final
vs. Stevenson L, 3-0
@ Eastern Mennonite Hampton Inn & Sleep Inn Invitational
Sat Sep 03
Final
vs. Mary Baldwin W, 3-0
@ Eastern Mennonite EMU Hampton Inn & Sleep Inn Invitational Hampton Inn & Sleep Inn Invitational
Sat Sep 03
Final
vs. Philadelphia Biblical W, 3-0
@ Eastern Mennonite Hampton Inn & Sleep Inn Invitational
Fri Sep 09
Final
Finlandia W, 3-0
CUA Guetle Invitational
Fri Sep 09
Final
East. Mennonite W, 3-0
CUA Guetle Invitational
Sat Sep 10
Final
Bridgewater (Va.) W, 3-0
CUA Guetle Invitational
Sat Sep 10
Final
Frostburg State W, 3-0
CUA Guetle Invitational
Tue Sep 13
Final
at McDaniel W, 3-0
Sat Sep 17
Final
Marymount (Va.) W, 3-1
Sat Sep 17
Final
Misericordia W, 3-0
Sat Sep 24
Final
vs. Baptist Bible (Pa.) W, 3-1
@ Aston, Pa.
Sat Sep 24
Final
at Neumann W, 3-1
Sat Oct 01
Final
at Juniata L, 3-0
Landmark Weekend #1 (Huntingdon, Pa.)
Sat Oct 01
Final
vs. Merchant Marine W, 3-0
@ Huntingdon, Pa. Landmark Conference Round Robin
Sun Oct 02
Final
vs. Goucher W, 3-0
@ Huntingdon, Pa.
Thu Oct 06
Final
Hood W, 3-0
Fri Oct 07
Final
vs. Rowan W, 3-0
@ Gallaudet
Fri Oct 07
Final
vs. Keuka W, 3-0
@ Gallaudet Worthington Classic
Sat Oct 08
Final
vs. Virginia Wesleyan W, 3-0
@ Gallaudet Worthington Classic
Sat Oct 08
Final
at Gallaudet L, 3-1
Wed Oct 12
Final
at Lancaster Bible W, 3-1
Sat Oct 15
Final
Moravian W, 3-1
Landmark Conference Round Robin
Sun Oct 16
Final
Scranton W, 3-0
Landmark Conference Round-Robin Landmark Conference Round Robin
Sun Oct 16
Final
Susquehanna L, 3-1
Landmark Conference Round Robin
Sat Oct 22
Final
vs. Frank. & Marsh. L, 3-0
@ Chestertown, Md.
Sat Oct 22
Final
at Washington College L, 3-0
Wed Oct 26
Final
Gallaudet W, 3-2
Senior Night
Fri Oct 28
Final
at Messiah L, 3-1
Fri Oct 28
Final
vs. Penn St.-Harrisburg W, 3-0
@ Grantham, Pa. Messiah College Volleyball Tournament
Sat Oct 29
Final
vs. Roanoke W, 3-0
@ Grantham, Pa. Messiah College Volleyball Tournament
Sat Oct 29
Final
vs. FDU-Florham L, 3-2
@ Grantham, Pa. Messiah College Volleyball Tournament
Wed Nov 02
Final
Goucher W, 3-0
Landmark Conference Tournament quarterfinal
Sat Nov 05
Final
vs. Susquehanna L, 3-0
@ Huntingdon, Pa. Landmark Conference Semifinal
Sat Sep 01
Final
vs. Stevenson L, 3-0
@ Goucher
Sat Sep 01
Final
vs. DeSales W, 3-0
@ Goucher
Sun Sep 02
Final
vs. Brockport St. W, 3-0
@ Goucher
Sun Sep 02
Final
vs. Hiram L, 3-0
@ Towson, Md. 2012 Greg "Gio" Giovanazzi Memorial Tournament
Fri Sep 07
Final
Randolph W, 3-1
CUA Invitational
Fri Sep 07
Final
Methodist W, 3-0
CUA Invitational
Sat Sep 08
Final
Marymount (Va.) L, 3-1
CUA Invitational
Sat Sep 08
Final
Misericordia W, 3-0
CUA Invitational
Wed Sep 12
Final
McDaniel W, 3-0
Fri Sep 14
Final
Ohio Christian W, 3-0
Sat Sep 15
Final
Lancaster Bible W, 3-0
Sat Sep 15
Final
Washington College W, 3-0
Fri Sep 21
Final
at Christopher Newport L, 3-0
Christopher Newport ranked No. 5 in AVCA poll
Sat Sep 22
Final
at Marymount (Va.) L, 3-1
Sat Sep 22
Final
vs. Hollins W, 3-1
@ Arlington, Va.
Sat Sep 29
Final
vs. Scranton W, 3-0
@ Towson, Md.
Sat Sep 29
Final
vs. Susquehanna W, 3-1
@ Goucher Landmark Conference Weekend #1
Sun Sep 30
Final
at Goucher W, 3-0
Fri Oct 05
Final
Gwynedd-Mercy W, 3-0
Sat Oct 06
Final
vs. Pitt.-Johnstown W, 3-2
@ Selinsgrove, Pa. Crusader Classic
Sat Oct 06
Final
vs. Immaculata W, 3-0
@ Selinsgrove, Pa. Crusader Classic
Sat Oct 06
Final
vs. Bryn Athyn W, 3-0
@ Selinsgrove, Pa. Crusader Classic - Susquehanna Univ.
Sun Oct 07
Final
vs. Penn St.-Behrend W, 3-2
@ Selinsgrove, Pa. Crusader Classic
Sun Oct 07
Final
vs. New Jersey City W, 3-0
@ Susquehanna University Crusader Classic
Thu Oct 11
Final
at Hood W, 3-1
Sat Oct 13
Final
vs. Merchant Marine W, 3-0
@ Bethlehem, Pa.
Sat Oct 13
Final
vs. Juniata L, 3-2
@ Bethlehem, Pa Landmark Conference Weekend #2 at Moravian
Sun Oct 14
Final
at Moravian W, 3-1
Sat Oct 20
Final
vs. Shenandoah W, 3-0
@ Salem, Va.
Sat Oct 20
Final
at Roanoke W, 3-0
Sun Oct 21
Final
at Lynchburg L, 3-0
Tue Oct 23
Final
at Gallaudet L, 3-1
Thu Oct 25
Final
at Mary Washington L, 3-2
Sat Oct 27
Final
Bridgewater (Va.) W, 3-0
Catholic Tri-Match
Sat Oct 27
Final
Frostburg State W, 3-1
Senior Day
Sat Nov 03
Final
vs. Moravian W, 3-2
@ Huntingdon, Pa. Landmark Semifinals
Sat Nov 03
Final
at Juniata L, 3-0
Landmark Conference Championship
Sat Aug 31
Final
at Eastern L, 3-0
Haverford Invitational
Sat Aug 31
Final
at Haverford L, 3-0
Haverford Invitational
Sun Sep 01
Final
vs. Neumann L, 3-0
@ Haverford, PA Haverford Invitational
Sun Sep 01
Final
Widener L, 3-1
Haverford Invitational
Sat Sep 07
Final
Marymount (Va.) W, 3-2
Guetle Volleyball Invitational (CUA)
Sat Sep 07
Final
Mt. St. Vincent W, 3-0
Guetle Volleyball Invitational (CUA)
Sun Sep 08
Final
East. Mennonite W, 3-0
Guetle Volleyball Invitational (CUA)
Sun Sep 08
Final
Swarthmore L, 3-1
Guetle Volleyball Invitational
Sat Sep 14
Final
vs. Randolph-Macon L, 3-0
@ Winchester
Sat Sep 14
Final
at Shenandoah W, 3-1
Sat Sep 21
Final
at Rutgers-Camden W, 3-0
Misericordia Tri-Match
Sat Sep 21
Final
at Misericordia W, 3-1
Misericordia Tri-Match
Tue Sep 24
Final
at Lancaster Bible W, 3-1
Fri Sep 27
Final
Mary Washington L, 3-1
7th Annual Worthington Classic (Gallaudet)
Fri Sep 27
Final
Messiah L, 3-0
7th Annual Worthington Classic (Gallaudet)
Sat Sep 28
Final
Whittier L, 3-0
Gallaudet Worthington Classic
Sat Sep 28
Final
North Park W, 3-1
Sat Oct 05
Final
vs. Goucher W, 3-1
@ Selinsgrove, Pa. Landmark Weekend #1 (Susquehanna)
Sat Oct 05
Final
vs. Juniata L, 3-0
@ Selinsgrove, Pa. Landmark Weekend #1 (Susquehanna)
Sun Oct 06
Final
vs. Scranton W, 3-0
@ Selinsgrove, Pa. Landmark Weekend #1 (Susquehanna)
Mon Oct 07
Final
Elizabethtown W, 3-0
Fri Oct 11
Final
vs. Penn St.-Behrend W, 3-2
@ Neumann Knights Fall Classic (Neumann)
Fri Oct 11
Final
at Rowan W, 3-0
Knights Fall Classic (Neumann)
Sat Oct 12
Final
vs. Frank. & Marsh. L, 3-0
@ Neumann University Knights Fall Classic (Neumann)
Sat Oct 12
Final
at Ursinus W, 3-1
Knights Fall Classic (Neumann)
Tue Oct 15
Final
at Washington College L, 3-2
Sat Oct 19
Final
Susquehanna L, 3-1
Landmark Weekend #2
Sat Oct 19
Final
Moravian W, 3-0
Landmark Weekend #2
Wed Oct 23
Final
Gallaudet W, 3-1
Sat Oct 26
Final
vs. East. Mennonite W, 3-0
@ Bridgewater, Va.
Sat Oct 26
Final
at Bridgewater (Va.) L, 3-1
Thu Oct 31
Final
Hood W, 3-0
Senior Night
Fri Nov 01
Final
at New Jersey City W, 3-0
NJCU Tournament
Fri Nov 01
Final
at Old Westbury W, 3-0
NJCU Tournament
Sat Nov 02
Final
vs. St. Joseph's (L.I.) W, 3-0
@ Jersey City, N.J. NJCU Tournament
Sat Nov 02
Final
vs. Farmingdale State W, 3-0
@ Jersey City, N.J. NJCU Tournament
Tue Nov 05
Final
Goucher W, 3-0
Landmark First Round No. 3 Catholic
Fri Nov 08
Final
vs. Susquehanna L, 3-0
@ Huntingdon, Pa. Landmark Semifinal
Fri Aug 29
Final
vs. Mary Baldwin W, 3-0
@ Harrisonburg, Va. EMU Invitational (25-16, 25-9, 25-13)
Fri Aug 29
Final
vs. Salem W, 3-0
@ Harrisonburg, Va. (25-15, 25-18, 25-23)
Sat Aug 30
Final
at East. Mennonite W, 3-0
(25-18, 28-26, 25-19)
Sat Aug 30
Final
vs. Hood W, 3-1
@ Harrisonburg, Va. (25-13, 25-18, 20-25, 25-14)
Sat Sep 06
Final
New Jersey City W, 3-1
Guetle CUA Invitational (23-25, 25-12, 25-10, 25-16)
Sat Sep 06
Final
Randolph W, 3-0
Catholic University Tournament (26-14, 25-22, 25-22)
Sun Sep 07
Final
Marywood W, 3-0
Guetle CUA Invitational (25-11, 25-13, 25-19)
Sun Sep 07
Final
Cabrini L, 3-0
Guetle CUA Invitational (25-15, 25-16, 26-24)
Fri Sep 12
Final
at Lycoming W, 3-0
Lycoming Invitational (25-21, 25-16, 25-18)
Fri Sep 12
Final
vs. Elmira W, 3-0
@ Williamsport, PA Lycoming Invitational (27-25, 25-20, 25-23)
Sat Sep 13
Final
vs. Houghton W, 3-0
@ Williamsport, PA Lycoming Invitational (25-16, 25-19, 25-18)
Sat Sep 13
Final
vs. Pitt.-Bradford W, 3-2
@ Williamsport, PA Lycoming Invitational (21-25, 25-19, 25-12, 19-25, 15-10)
Tue Sep 16
Final
Notre Dame (Md.) W, 3-0
(25-23, 25-15, 25-21)
Wed Sep 17
Final
McDaniel W, 3-2
(25-20, 25-14, 20-25, 19-25, 15-8)
Sat Sep 20
Final
at Hood W, 3-0
Sat Sep 20
Final
vs. Gwynedd Mercy W, 3-1
@ Frederick, Md. (19-25, 25-13, 25-8, 25-10)
Tue Sep 23
Final
Goucher L, 3-2
(11-25, 25-23, 25-22, 3-25, 15-11)
Sat Sep 27
Final
Merchant Marine W, 3-0
(25-20, 25-20, 25-19) Landmark Weekend
Sat Sep 27
Final
Scranton L, 3-1
(25-27, 25-22, 25-20, 25-22) Landmark Weekend
Tue Sep 30
Final
Mary Washington W, 3-1
(21-25, 25-22, 29-27, 25-18)
Wed Oct 01
Final
York (Pa.) W, 3-2
(22-25, 25-21, 17-25, 25-18, 15-9)
Sat Oct 04
Final
vs. Juniata L, 3-0
@ Towson, Md. Landmark Weekend (Hosted by Goucher) (25-19, 25-22, 25-19)
Sat Oct 04
Final
vs. Susquehanna L, 3-0
@ Towson, Md. Landmark Weekend (Hosted by Goucher)
Tue Oct 07
Final
Washington College L, 3-1
(20-25, 25-21, 25-21, 25-17)
Fri Oct 10
Final
vs. Ursinus L, 3-2
@ Aston, Pa. Knight's Fall Classic (20-25, 25-12, 24-26, 25-21, 15-11)
Sat Oct 11
Final
vs. Rutgers-Camden W, 3-0
@ Aston, Pa. Knight's Fall Classic (25-13, 25-22, 25-14)
Sat Oct 11
Final
at Neumann W, 3-2
Knight's Fall Classic (26-24, 19-25, 22-25, 25-21, 15-12)
Thu Oct 16
Final
Stevenson L, 3-1
(18-25, 25-21, 25-9, 25-13)
Sat Oct 18
Final
vs. Moravian L, 3-2
@ Elizabethtown, Pa. (21-25, 25-16, 25-16, 23-25, 15-12)
Sat Oct 18
Final
at Elizabethtown L, 3-0
(25-14, 25-15, 25-21)
Sat Oct 25
Final
vs. Shenandoah W, 3-1
@ Lynchburg, Va. (27-25, 26-24, 15-25, 25-22)
Sat Oct 25
Final
at Lynchburg L, 3-0
(25-10, 25-11, 25-14)
Wed Oct 29
Final
at Gallaudet L, 3-2
(25-10, 21-25, 25-21, 20-25, 15-10)
Sat Nov 01
Final
Bridgewater (Va.) W, 3-0
CUA Tri-match (25-14, 25-16, 25-19)
Sat Nov 01
Final
Lancaster Bible L, 3-1
CUA Tri-match (25-22, 25-20, 16-25, 25-15)
Wed Nov 12
Final
at McDaniel L, 3-1
ECAC Southwest Tournament First Round
Wed Sep 02
Final
Gettysburg W, 3-0
Fri Sep 04
Final
vs. Mary Baldwin W, 3-0
@ Eastern Mennonite University EMU Invitational
Fri Sep 04
Final
vs. Salem W, 3-0
@ Eastern Mennonite University EMU Invitational
Sat Sep 05
Final
at East. Mennonite W, 3-0
EMU Invitational
Sat Sep 05
Final
vs. Methodist W, 3-0
@ Eastern Mennonite University EMU Invitational
Wed Sep 09
Final
McDaniel L, 3-0
Fri Sep 11
Final
Wesley W, 3-0
CUA Guetle Invitational
Fri Sep 11
Final
Otterbein L, 3-0
CUA Guetle Invitational
Sat Sep 12
Final
Bridgewater (Va.) L, 3-2
CUA Guetle Invitational
Sat Sep 12
Final
Marymount (Va.) L, 3-2
CUA Guetle Invitational
Wed Sep 16
Final
at Mary Washington L, 3-0
Fri Sep 18
Final
vs. Widener L, 3-1
@ Neumann
Fri Sep 18
Final
vs. Baruch W, 3-0
@ Neumann
Sat Sep 19
Final
vs. Rutgers-Camden W, 3-0
@ Aston, Pa.
Sat Sep 19
Final
vs. Lebanon Valley L, 3-2
@ Aston, PA
Tue Sep 22
Final
at Goucher W, 3-0
Sat Sep 26
Final
vs. Scranton L, 3-1
@ Merchant Marine Academy
Sat Sep 26
Final
at Merchant Marine W, 3-0
Wed Sep 30
Final
at Washington College L, 3-2
Sat Oct 03
Final
at Susquehanna L, 3-0
Sat Oct 03
Final
vs. Juniata L, 3-0
@ Selinsgrove, PA Landmark Weekend #2 @Susquehanna
Tue Oct 06
Final
at Stevenson L, 3-1
Fri Oct 09
Final
vs. Rochester Inst. W, 3-1
@ Gallaudet
Fri Oct 09
Final
vs. Messiah L, 3-0
@ Gallaudet
Sat Oct 10
Final
vs. DeSales L, 3-0
@ Gallaudet
Sat Oct 10
Final
vs. FDU-Florham L, 3-0
@ Gallaudet
Sat Oct 17
Final
Elizabethtown W, 3-1
Sat Oct 17
Final
Moravian W, 3-0
Sat Oct 24
Final
Lancaster Bible W, 3-0
Sat Oct 24
Final
Hood W, 3-0
Wed Oct 28
Final
Gallaudet W, 3-1
Sat Oct 31
Final
vs. St. Mary's (Md.) L, 3-0
@ Frostburg, Md.
Sat Oct 31
Final
at Frostburg State W, 3-1
Wed Nov 04
Final
at Juniata L, 3-0
Landmark Semifinals
Fri Sep 02
Final
vs. Bridgewater (Va.) W, 3-1
@ Harrisonburg, Va. - Eastern Mennonite
Fri Sep 02
Final
vs. Hood W, 3-1
@ Harrisonburg, Va. East. Mennonite Invitational
Sat Sep 03
Final
vs. Lynchburg L, 3-1
@ Eastern Mennonite Eastern Mennonite Invitational
Sat Sep 03
Final
at East. Mennonite L, 3-1
Tue Sep 06
Final
at McDaniel W, 3-0
Fri Sep 09
Final
Wesley W, 3-0
CUA Tournament
Fri Sep 09
Final
Shenandoah W, 3-1
CUA Tournament
Sat Sep 10
Final
Pitt-Greensburg W, 3-0
Sat Sep 10
Final
Bridgewater (Va.) W, 3-0
Wed Sep 14
Final
Mary Washington L, 3-0
Fri Sep 16
Final
vs. Widener W, 3-1
@ Neumann Invitational
Fri Sep 16
Final
vs. Rutgers-Camden W, 3-0
@ Neumann Invitational
Sat Sep 17
Final
vs. Baruch W, 3-0
@ Neumann Invitational
Sat Sep 17
Final
vs. Swarthmore L, 3-0
@ Aston, Pa.
Wed Sep 21
Final
Washington College W, 3-0
Sat Sep 24
Final
at Moravian W, 3-0
Sat Sep 24
Final
vs. Elizabethtown W, 3-0
@ Bethlehem, Pa. Landmark Weekend #1
Thu Sep 29
Final
at Shenandoah L, 3-2
Sat Oct 01
Final
at Goucher W, 3-0
Sat Oct 01
Final
vs. Scranton W, 3-1
@ at Goucher
Fri Oct 07
Final
at Kean W, 3-0
Fri Oct 07
Final
vs. Baruch W, 3-0
@ Kean Invitational
Sat Oct 08
Final
vs. New Rochelle W, 3-1
@ Kean Invitational
Sat Oct 08
Final
vs. Alvernia W, 3-0
@ Kean Invitational
Thu Oct 13
Final
Stevenson L, 3-1
Sat Oct 15
Final
vs. Susquehanna L, 3-0
@ Juniata Landmark Weekend #3
Sat Oct 15
Final
at Juniata L, 3-0
Wed Oct 19
Final
at Marymount (Va.) L, 3-2
Fri Oct 21
Final
vs. Stockton W, 3-0
@ Swarthmore Garnet Classic
Fri Oct 21
Final
vs. Colby W, 3-0
@ Swarthmore Garnet Classic
Sat Oct 22
Final
vs. DeSales L, 3-0
@ Swarthmore Garnet Classic
Sat Oct 22
Final
vs. Scranton W, 3-1
@ Swarthmore Garnet Classic
Tue Oct 25
Final
Trinity (D.C.) W, 3-0
Senior Night
Thu Oct 27
Final
at Lancaster Bible W, 3-0
Sat Oct 29
Final
at Hood W, 3-0
Sat Oct 29
Final
at CCNY W, 3-0
Wed Nov 02
Final
at Susquehanna L, 3-0
Landmark Semifinal
Fri Sep 01
Final
at East. Mennonite W, 3-0
Eastern Mennonite Invitational
Fri Sep 01
Final
vs. Salem W, 3-1
@ Harrisonburg, Va. Eastern Mennonite Invitational
Sat Sep 02
Final
vs. Methodist W, 3-0
@ Harrisonburg, Va. Eastern Mennonite Invitational
Sat Sep 02
Final
vs. Lynchburg W, 3-2
@ Harrisonburg, Va. Eastern Mennonite Invitational
Wed Sep 06
Final
at Gettysburg L, 3-1
Fri Sep 08
Final
Pitt-Greensburg W, 3-0
CUA Guetle Invitational
Fri Sep 08
Final
William Peace W, 3-0
CUA Guetle Invitational
Sat Sep 09
Final
Ursinus W, 3-1
CUA Guetle Invitational
Sat Sep 09
Final
Salisbury L, 3-2
CUA Guetle Invitational
Wed Sep 13
Final
at Washington College L, 3-0
Fri Sep 15
Final
vs. Widener L, 3-1
@ Aston, Pa. Neumann Knights Invitational
Fri Sep 15
Final
vs. Haverford L, 3-1
@ Aston, Pa. Neumann Knights Invitational
Sat Sep 16
Final
vs. Rutgers-Camden W, 3-1
@ Aston, Pa. Neumann Knights Invitational
Sat Sep 16
Final
vs. Cabrini L, 3-0
@ Aston, Pa. Neumann Knights Invitational
Wed Sep 20
Final
Frostburg State W, 3-2
Sat Sep 23
Final
at Stevenson L, 3-0
Sat Sep 23
Final
vs. St. Mary's (Md.) W, 3-0
@ Owings Mills, Md.
Wed Sep 27
Final
McDaniel L, 3-0
Sat Sep 30
Final
vs. Susquehanna L, 3-0
@ Scranton, Pa. Landmark Weekend No. 1
Sat Sep 30
Final
at Scranton L, 3-0
Landmark Weekend No. 1
Wed Oct 04
Final
at Mary Washington L, 3-0
Fri Oct 06
Final
at Swarthmore L, 3-0
Swarthmore Invitational
Sat Oct 07
Final
vs. Eastern L, 3-1
@ Swarthmore, Pa. Swarthmore Invitational
Sat Oct 07
Final
vs. Neumann W, 3-1
@ Swarthmore, Pa. Swarthmore Invitational
Wed Oct 11
Final
at Gallaudet W, 3-0
Sat Oct 14
Final
Goucher W, 3-0
Landmark Weekend No. 2
Sat Oct 14
Final
No. 17 Juniata L, 3-0
Landmark Weekend No. 2
Tue Oct 17
Final
Shenandoah W, 3-0
Fri Oct 20
Final
vs. Keystone W, 3-0
@ Wilkes-Barre, Pa. Wilkes Invitational
Fri Oct 20
Final
at Wilkes W, 3-0
Wilkes Invitational
Sat Oct 21
Final
vs. Morrisville St. L, 3-0
@ Wilkes-Barre, Pa.
Sat Oct 21
Final
vs. Kean L, 3-1
@ Wilkes-Barre, Pa. Wilkes Invitational
Wed Oct 25
Final
Marymount (Va.) L, 3-0
Senior Night
Sat Oct 28
Final
vs. Elizabethtown L, 3-0
@ Towson, Md. Landmark Weekend No. 3
Sat Oct 28
Final
vs. Moravian L, 3-2
@ Towson, Md. Landmark Weekend No. 3
Fri Aug 31
Final
vs. Mary Baldwin W, 3-0
@ Harrisonburg, Va. Route 42 Classic
Fri Aug 31
Final
vs. Lynchburg W, 3-1
@ Harrisonburg, Va. Route 42 Classic
Sat Sep 01
Final
vs. Bryn Mawr W, 3-0
@ Bridgewater Route 42 Classic
Sat Sep 01
Final
at Bridgewater (Va.) W, 3-0
Route 42 Classic
Wed Sep 05
Final
Gettysburg L, 3-2
Fri Sep 07
Final
Pitt-Greensburg W, 3-0
Guetle Invitational
Sat Sep 08
Final
Chatham W, 3-1
Guetle Invitational
Sat Sep 08
Final
Salisbury L, 3-2
Guetle Invitational
Wed Sep 12
Final
Washington College W, 3-0
Fri Sep 14
Final
at Neumann W, 3-2
Knights Invitational
Fri Sep 14
Final
vs. Salisbury W, 3-2
@ Neumann Knights Invitational
Sat Sep 15
Final
vs. Widener W, 3-1
@ Neumann Knights Invitational
Sat Sep 15
Final
vs. Haverford L, 3-0
@ Neumann Knights Invitational
Tue Sep 18
Final
at Shenandoah W, 3-2
Fri Sep 21
Final
vs. Cabrini L, 3-0
@ Stockton Osprey Classic
Fri Sep 21
Final
vs. FDU-Florham W, 3-0
@ Stockton Osprey Classic
Sat Sep 22
Final
vs. Springfield L, 3-0
@ Stockton Osprey Classic
Sat Sep 22
Final
at Stockton L, 3-2
Osprey Classic
Sat Sep 29
Final
vs. Moravian W, 3-0
@ Susquehanna
Sat Sep 29
Final
at Susquehanna L, 3-0
Tue Oct 02
Final
Mary Washington L, 3-0
Fri Oct 05
Final
vs. Rochester (N.Y.) L, 3-2
@ Williamsport, PA Lycoming Tip-Off Classic
Fri Oct 05
Final
at Lycoming W, 3-1
Lycoming Tip-Off Classic
Sat Oct 06
Final
vs. Penn St.-Behrend L, 3-1
@ Williamsport, Pa. Lycoming Tip-Off Classic
Sat Oct 06
Final
vs. Medaille W, 3-1
@ Williamsport, Pa. Lycoming Tip-Off Classic
Wed Oct 10
Final
Elizabethtown W, 3-1
Fri Oct 12
Final
Christopher Newport L, 3-1
Fri Oct 12
Final
1 Lynchburg
3 vs. Christopher Newport
@ Catholic
Fri Oct 12
Final
Lynchburg W, 3-2
Wed Oct 17
Final
at Goucher W, 3-0
Wed Oct 24
7:00 PM
Gallaudet
Sat Oct 27
12:00 PM
Juniata
Sat Oct 27
5:00 PM
Scranton
Wed Oct 31
TBA
at TBD
Landmark Conference Semifinals
Sat Nov 03
TBA
at TBD
Landmark Conference Championship
No Event
No Event
No Event
View Full Schedule
Standings
School Conf Overall
Juniata 4-0 17-3
Susquehanna 3-1 18-11
Catholic 3-1 18-11
Scranton 3-1 17-14
Elizabethtown 1-3 16-15
Moravian 0-4 13-15
Goucher 0-4 10-14

Instagram

    VIDEOS